درست کردن آویز با فوم مناسب جشن ها و مهمانی ها

درست کردن آویز با فوم مناسب جشن ها و مهمانی ها

امتیاز دادن

وسایل لازم

فوم سبز یا رنگی قیچی چسب تیغ موکت بری خط کش مداد یا خودکار

شیوه ساخت

ابتدا با خودکار بی رنگ یا مداد رنگی سفید طرح مورد نظر را روی فوم ایجاد کنید. توجه داشته باشید اگر از طرح های هندسی برای این آویز استفاده کنید بسیار زیباتر خواهد بود. فاصله خطوط هرچه منظم تر باشد بهتر است. پیشنهاد می کنیم ابتدا مربع فوم را از وسط به دو نیم تقسیم کنید. سپس ۴ مربع با فاصله یک سانت با خط کش روی آن بکشید. سپس به وسیله تیغ موکت بری تمام خطوط را تا خط وسط برش بزنید. توجه داشته باشید که حدود نیم سانت برش ها با خط وسط فاصله داشته باشد.

چسباندن را از مربع وسط آغاز کنید. دو گوشه مربع وسط را به هم نزدیک کرده و با چسب کاملا به هم بچسبانید. برای محکم تر شدن کار می توانید دو گوشه را با یک کوک به هم متصل کنید. مربع دوم و سوم را هم به همین طریق لبه های آن را به هم بچسبانید طوری که کاملا برجسته باشد. برای آخرین مربع آویز را برگردانید و گوشه ها را از پشت به هم بچسبانید. با انجام این مرحله آویز شما آماده است. می توانید در رنگ های مختلف این آویز را بسازید و به صورت تکی یا چند تایی از سقف با نخ نامرئی آویزان کنید و در جشن ها و میهمانی هایتان از زیبایی و خلاقیت خود لذت ببرید.

 آویز فومی

کشیدن طرح مورد نظر روی فوم

آویز فومی

برش زدن خطوط ایجاد کرده

آویز فومی

چسباندن لبه های مربع به هم

 آویز فومی

آویز فومی

آویز فومی

نظر دهید !!!

نظر شما برای “درست کردن آویز با فوم مناسب جشن ها و مهمانی ها”قالب وردپرس K92.net
This domain name expired on 2019-02-22 19:54:02
Click here to renew it.

k92.net

Die hier angezeigten Sponsored Listings werden von dritter Seite automatisch generiert und stehen weder mit dem Domaininhaber noch mit dem Dienstanbieter in irgendeiner Beziehung. Sollten markenrechtliche Probleme auftreten, wenden Sie sich bitte direkt an den Domaininhaber, welcher aus dem Whois ersichtlich wird.